DayWeekMonthSearch
SELECTION
Expand All | Collapse All

 Check All/Uncheck All
Old Town
Council Tree

DATE SELECTION

Multiple Rooms
< Prev Next >
  Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday

W
e
e
k
40
      1
* 2:30 PM - 4:30 PM
Trichome Analytics
Study Room C

2
* 1:00 PM - 5:00 PM
Larimer County Genealogy Society 1 on 1 Assistance
Study Room A
* 4:30 PM - 6:00 PM
Cadia Teixeira
Study Room C

3
* 11:00 AM - 1:00 PM
Esther Aguila
Study Room B

4



W
e
e
k
41
5


6
* 9:30 AM - 11:30 AM
Rob K
Study Room B
* 9:30 AM - 11:00 AM
Ten Thousand Villages Volunteer Committee
Study Room A
* 1:00 PM - 3:00 PM
Cforse
Study Room A
* 6:30 PM - 8:30 PM
Roots
Study Room B

7
* 3:00 PM - 4:00 PM
Eric
Study Room A
* 4:00 PM - 5:00 PM
Yukari Ura
Study Room C
* 5:15 PM - 7:00 PM
Touchstone Health Partners
Study Room F

8


9
* 1:00 PM - 5:00 PM
Larimer County Genealogy Society 1 on 1 Assistance
Study Room A
* 2:00 PM - 4:00 PM
Cforse
Study Room B
* 2:30 PM - 4:30 PM
Spanish Language Club
Study Room C
* 4:00 PM - 6:00 PM
Melina Bernhardt
Study Room B
* 4:30 PM - 6:00 PM
Cadia Teixeira
Study Room C
* 6:15 PM - 8:45 PM
RESERVED
Study Room A

10
* 10:30 AM - 12:00 PM
Chris Stewart
Study Room B
* 11:30 AM - 1:00 PM
Peter Malecha
Study Room A
* 2:30 PM - 4:30 PM
Dakota
Study Room B
* 4:30 PM - 6:00 PM
Tyler
Study Room B

11
* 10:00 AM - 12:00 PM
Fort Collins Baha''i Community
Study Room A
* 12:00 PM - 1:00 PM
Fort Collins Baha''i Community
Study Room A


W
e
e
k
42
12


13
* 9:30 AM - 11:30 AM
Steve Goering
Study Room A
* 2:00 PM - 4:00 PM
Cforse
Study Room B
* 4:00 PM - 5:30 PM
Shelly Rowley
Study Room A
* 6:30 PM - 8:30 PM
Roots
Study Room B

14
* 10:00 AM - 12:00 PM
Julia
Study Room A
* 10:00 AM - 12:00 PM
Sammy Huntington
Study Room C
* 1:00 PM - 2:00 PM
Yukari Ura
Study Room C
* 1:00 PM - 3:00 PM
Esther Aguila
Study Room A
* 2:30 PM - 4:00 PM
Yukari Ura
Study Room C
* 3:00 PM - 4:00 PM
Eric
Study Room A
* 5:15 PM - 7:00 PM
Touchstone Health Partners
Study Room F

15
* 12:00 PM - 1:00 PM
Maggie Graham
Study Room C
* 1:00 PM - 3:00 PM
Fione Hoff
Study Room B
* 1:30 PM - 3:30 PM
Mary Elizabeth Lenahan
Study Room A

16
* 10:00 AM - 11:30 AM
Maggie Graham
Study Room B
* 1:00 PM - 3:00 PM
Dakota
Study Room B
* 1:00 PM - 5:00 PM
Larimer County Genealogy Society 1 on 1 Assistance
Study Room A
* 2:30 PM - 4:30 PM
Julia Durkin
Study Room C
* 3:00 PM - 5:00 PM
Tyler
Study Room B
* 4:30 PM - 6:00 PM
Cadia Teixeira
Study Room C

17
* 1:30 PM - 3:30 PM
Cforse
Study Room A

18
* 10:00 AM - 12:00 PM
Julie McDaniel
Study Room A
* 12:00 PM - 2:00 PM
Julie McDaniel
Study Room A
* 1:30 PM - 3:30 PM
Melina Bernhardt
Study Room C


W
e
e
k
43
19


20
* 6:30 PM - 8:30 PM
Roots
Study Room B

21
* 1:30 PM - 2:30 PM
Eric Niesent
Study Room A
* 2:30 PM - 4:00 PM
Yukari Ura
Study Room B
* 3:30 PM - 4:30 PM
Lucile Lunde
Study Room C
* 5:15 PM - 7:00 PM
Touchstone Health Partners
Study Room F
* 6:00 PM - 8:00 PM
Queer Reads Book Group
Study Room B
* 7:00 PM - 9:00 PM
Julie Rowan-Zoch
Study Room A
* 8:00 PM - 9:00 PM
PRPLD
Study Room B

22
* 12:30 PM - 1:30 PM
Cforse
Study Room C
* 1:00 PM - 2:00 PM
Yukari Ura
Study Room B
* 1:30 PM - 2:30 PM
Fred
Study Room C
* 4:00 PM - 6:00 PM
Melina Bernhardt
Study Room C
* 7:30 PM - 9:00 PM
Kristyn Hosmer
Study Room C

23
* 10:00 AM - 11:30 AM
Maggie Graham
Study Room B
* 10:00 AM - 12:00 PM
Sammy Huntington
Study Room C
* 11:30 AM - 12:30 PM
Audrey Graham
Study Room B
* 1:00 PM - 5:00 PM
Larimer County Genealogy Society 1 on 1 Assistance
Study Room A
* 1:30 PM - 2:30 PM
Cforse
Study Room C
* 5:30 PM - 7:00 PM
Cadia Teixeira
Study Room C

24
* 10:00 AM - 11:30 AM
Peter Malecha
Study Room A
* 10:00 AM - 12:00 PM
SAFY
Study Room B
* 12:00 PM - 2:00 PM
SAFY
Study Room C
* 12:30 PM - 1:30 PM
Fred
Study Room B
* 1:30 PM - 2:00 PM
Cforse
Study Room B
* 2:00 PM - 4:00 PM
Dakota
Study Room B
* 4:00 PM - 6:00 PM
Tyler
Study Room B

25
* 11:00 AM - 1:00 PM
Fort Collins Baha''i Community
Study Room A


W
e
e
k
44
26


27
* 10:00 AM - 12:00 PM
Eric and Janie
Study Room A
* 12:30 PM - 2:30 PM
Cforse
Study Room B
* 1:30 PM - 3:30 PM
Eric and Phil
Study Room A
* 6:30 PM - 8:30 PM
Roots
Study Room B

28
* 10:30 AM - 11:30 AM
Wallace Smith
Study Room B
* 11:30 AM - 12:00 PM
Wallace Smith
Study Room B
* 1:30 PM - 3:30 PM
Red Herrings
Study Room C
* 3:30 PM - 4:30 PM
Lucile Lunde
Study Room C
* 4:30 PM - 5:00 PM
Lucile Lunde
Study Room C
* 5:15 PM - 7:00 PM
Touchstone Health Partners
Study Room F

29
* 10:30 AM - 12:30 PM
Larisa
Study Room B
* 12:30 PM - 2:30 PM
Fred
Study Room A
* 1:00 PM - 2:30 PM
Yukari Ura
Study Room C
* 4:00 PM - 6:00 PM
Melina Bernhardt
Study Room C

30
* 11:00 AM - 1:00 PM
Sammy Huntington
Study Room C
* 12:30 PM - 2:30 PM
The Back Porch Writers'' Critique Group
Study Room B
* 1:00 PM - 2:00 PM
Fred
Study Room C
* 1:00 PM - 5:00 PM
Larimer County Genealogy Society 1 on 1 Assistance
Study Room A
* 2:00 PM - 4:00 PM
Michael Lee Jones
Study Room C
* 2:30 PM - 4:00 PM
Yukari Ura
Study Room B

31
* 11:00 AM - 1:00 PM
Becky H
Study Room B
* 12:30 PM - 2:00 PM
Wallace Smith
Study Room C
* 1:00 PM - 2:00 PM
Katie P
Study Room B
* 1:00 PM - 2:30 PM
Esther Aguila
Study Room A
* 2:00 PM - 4:00 PM
Dakota
Study Room B
* 2:00 PM - 4:00 PM
Anna
Study Room C
* 2:30 PM - 3:00 PM
Fred
Study Room A
* 3:00 PM - 3:30 PM
Fred
Study Room A
* 4:00 PM - 6:00 PM
Tyler
Study Room B